Simultane Kabin ve Ekipmanları

Project Description

Etkinliğiniz ister küçük ölçekli bir bayi toplantısı olsun, ister geniş katılımlı kongre veya konferans olsun, InteTrans Çeviri Hizmetleri olarak simultane çeviri ekipmanı ihtiyaçlarınız için ideal çözümler sunuyoruz.

Simultane çeviri, ses geçirmez kabin, kulaklık, mikrofon, çevirmen konsolu ve düzenlenecek etkinliğin türüne ve büyüklüğüne bağlı olarak pek çok diğer teçhizatı gerektirir. Uzman teknisyenlerimiz simultane ekipmanların kurulumunu etkinlik/konferans başlamadan önce gerçekleştirip, çeviri sırasında da etkinlik yerinde hazır bulunarak çıkabilecek sorunlara anında müdahale eder. Simultane çevirinin verimli geçmesi, ses sisteminin de kalitesine bağlıdır. Ses sistemi simultane sistemi ile uyumlu olduğunda cızırtılar, parazitler ve kesintilerin önüne geçilmiş olur. En iyi simultane deneyimi için kabin sistemi ile uyumlu ses sistemi öneriyoruz ve uzman ekibimizle temin ediyoruz.

Kabin içi konsol olarak en son teknoloji sistem olan Bosch Integrus’u tercih ediyoruz. Çok dili toplantılarda birden fazla kabini yan yana veya ihtiyaca göre farklı toplantı salonlarına kurarak her dil için iki çevirmeni ilgili kabinlerde görevlendiriyoruz.

Diyelim ki kürsüde İngilizce konuşuluyor ve katılımcılar arasında sadece Fransızca bilenler mevcut. Nasıl anlayacaklar? Bu durumlarda röle devreye giriyor. Şöyle ki, İngilizce-Türkçe kabininde çevirmen Türkçe’ye doğru eş zamanlı çeviriyor ve onu sadece bi kaç saniye geriden takip ederek Fransızca-Türkçe kabinindeki çevirmen röle alıp Türkçe’den Fransızcaya tercüme ediyor.

Check out what are clients are saying about us

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed imperdiet libero id nisi euismod, sed porta est consectetur. Sed imperdiet ibero id nisi euismod, sed porta est consectetur.