Infoport Mobil Sistem

Project Description

Ülkemizde Infoport Tur Rehberi olarak bilinen mobil çeviri sistemleri, belirli bir mekana bağlı kalmaksızın yapılacak olan sunumların mobil olarak gerçekleştirilmesine olanak sağlayan sistemlerdir.

Ülkemizde Infoport Tur Rehberi olarak bilinen mobil çeviri sistemleri, belirli bir mekana bağlı kalmaksızın yapılacak olan sunumların mobil olarak gerçekleştirilmesine olanak sağlayan sistemlerdir. Konuşmacıların yaka veya ense tipi mikrofonlar aracılığıyla yaptıkları sunumların katılımcılarda bulunan alıcı kulaklıklar ile dış seslerden etkilenmeden anında duyulmasına olanak tanıdığı gibi sunumlar esnasında hareket özgürlüğüyle de kolaylık sağlamaktadır. Ayrıca Infoport Tour Guide sistem vericilerimizin mikrofon girişi üzerinden dinleteceğiniz röportajlar veya fonda çalınan müzik ile sunumlarınızın niteliğini zenginleştirebilirsiniz.

Infoport Tour Guide gezi kulaklık sistemlerimizi müze ve ören yeri gibi kültürel turlarda, fuar ve organizasyonlarda, fabrika gezilerinde, tekne turlarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Infoport Tour Guide gezi kulaklık sistemlerimiz en az 5 adet kulaklıklı alıcı cihaz ve 1 adet mikrofonlu verici cihazdan oluşan 6’lı set şeklinde kiralanabilmektedir. Katılımcı sayısı doğrultusunda cihaz miktarı artırılabildiği gibi ekstra donanımlar eklenebilmektedir. Infoport Tour Guide gezi kulaklık sistemlerimizi test veya demo talebinde bulunarak kalitesi ve kullanım rahatlığı hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Check out what are clients are saying about us

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed imperdiet libero id nisi euismod, sed porta est consectetur. Sed imperdiet ibero id nisi euismod, sed porta est consectetur.