Devamını Oku +

Simultane Çeviri

Uluslararası toplantılarda katılımcıların kendi ana dillerinde konuşmalarına ve toplantıyı gerçekleştirmelerine imkan tanıyan Simultane Çeviri, insan bilişinin yerine getirebileceği en zorlu görevlerden biri olarak kabul edilmektedir.

Devamını Oku +

Ardıl Çeviri

Intetrans Tercüme kuruluşunuza uygun çözümleriyle ve ardıl çeviride kalifikasyonu tasdik edilmiş uzman çevirmen ekibiyle, üst düzey ardıl çeviri hizmeti sunmaktadır.

Devamını Oku +

Yazılı Çeviri

Çevirmenlerimiz dökümanlarınızın konusuna hakimdir. Projeniz için her zaman gerekli mesleki bilgi ve tecrübeye sahip olan çevirmenlerle çalışıyoruz. Yan taraftaki bölümden döküman konunuzu seçebilir ve size sunduğumuz destekleri görebilirsiniz.

Devamını Oku +

Telefonda Çeviri

Günlük iş toplantıları için ideal
Hangi dilde çeviri isterseniz isteyin, bütçeniz ne olursa olsun,

InteTrans söylediklerinizin anlaşılmasında size yardımcı olur

Bütçeniz ne kadar olursa olsun, İnteTrans mesajınızı hedef kitleye aktarır.

Devamını Oku +

Konferans ve Ses Sistemleri

Çözüm ortaklarımızla birlikte sağladığımız ses sistemleri için devamını okuyun.

Devamını Oku +

Eşlik Çevirisi

Tercüman refakat hizmetinde yanınıza bir çevirmen verilir ve bu çevirmen sizle birlikte gezerek tüm iletişim sürecinizde size çeviri hizmeti sunar

Devamını Oku +

Simultane Kabin ve Ekipmanları

Simultane çeviri, ses geçirmez kabin, kulaklık, mikrofon, çevirmen konsolu ve düzenlenecek etkinliğin türüne ve büyüklüğüne bağlı olarak pek çok diğer teçhizatı gerektirir.

Devamını Oku +

Infoport Mobil Sistem

Ülkemizde Infoport Tur Rehberi olarak bilinen mobil çeviri sistemleri, belirli bir mekana bağlı kalmaksızın yapılacak olan sunumların mobil olarak gerçekleştirilmesine olanak sağlayan sistemlerdir.