Dünya nüfusu arttıkça, tıp ve sağlık hizmetleri çözümlerinde ilerlemeye olan talep de artmaktadır.

Farmasötikal, biyoteknoloji, tıbbi cihaz ve sağlık hizmetleri endüstrilerinde faaliyet gösteren uluslararası kuruluşlar, sürekli olarak nüfusların tüm sağlık ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olacak daha yenilikçi çözümler arayışı içindedir. Tıbbi ürünler ve sağlık hizmetleri yaşam ve ölüm arasındaki farkı belirlemesinden dolayı, tüm içerikleri son derece sıkı ve ayrıntılı yasal düzenlemelere tabidir. Bu sektörlerde dünya genelinde insan sağlığını iyileştirmeye yönelik ürün ve süreçlerle ilgili her yıl milyonlarca belge oluşturulmaktadır.

Birden fazla ülkede tıbbi cihaz veya ürünü piyasaya sunmak için, tüm belgelerin yüksek düzeyde kalite ve doğrulukla, sektöre özel yasal düzenlemelere uygun bir şekilde tercüme edilmesi gerekir. InteTrans, tıp ve sağlık hizmetleri sektöründe yüksek kaliteli çeviriler teslim ederek, dünya çapında müşterilerinin en kritik ürün ve ekipmanlarının 100’den fazla dilde hedef kitleye ulaşmasını sağlıyor.

Kanıtlanmış uzmanlığımız ve denenmiş, güvenilir sürecimiz, müşterilerimizin endüstri standartlarıyla uyumludur. Tıp ve sağlık hizmetleri sektöründe içerik çevirisini, sadece alanda uzmanlığa sahip kaliteli çevirmenler üstlenmelidir. Hataya yer yoktur. Tüm çeviriler %100 doğru, eksiksiz teslim edilmelidir ve yerel kanunlara ve yönetmeliklere uygun olmalıdır.

Bireysel tıbbi kayıtlardan, uluslararası Sağlık Araştırma Kuruluşlarına kadar çok geniş yelpazede müşterilere farklı içerik türlerinde çeviri hizmeti sunuyoruz. Uzman profesyonel tıbbi çevirmenlerimiz sayesinde, dünya genelinde yaşam kurtaran tıbbi çözümlerin önünde dilin asla engel teşkil etmeyeceğinden emin olabilirsiniz.

Simultane çeviri için de bizden teklif alabilirsiniz.