Referans Mektupları

Çalıştığımız Kurum/Kuruluşlarda yönetici pozisyonunda görev yapan değerli insanların tarafımıza bildirdiği memnuniyet ve iyi dilekler..

InteTrans ve ekibinden aldığımız çeviri hizmetleri gerçekten hızlı ve beklentilerimizin üzerindeydi. Grafik tasarımına kadar orijnal dosya formatında eksiksiz  ve zamanında teslim ettiler. Emeğinize sağlık.

Seval AA.

Seval AA.PTT

I want to recommend InteTrans. Their team of simultanous interpreters gave a very beautiful and helpful translation for my understanding trying to work with a large number of Turkish speakers and helped to really keep the flow of the conversation and the information very clear, very natural so that we were able to continue the workshop even speaking different languages with a very clear understand and very natural feeling that we were all in communication together.

Juliet F.

Juliet F.UNDP Danışmanı

Belgelerimin tercümesinde şirketinizin hızı ve kalitesi sayesinde İspanyalı meslektaşımla görüşmelerim hayal edebileceğimden çok daha kolay oldu. İşin sözlü ayağında ise, toplantıya katılan çevirmeniniz çok kibar ve profesyoneldi. Teşekkürler InteTrans.

KEMAL Y.

KEMAL Y.Kemal Y. Genel Müdür Yardımcısı - BDH