Maliye & Finans

Doğru ve eksiksiz çeviriler, çok dilli ortamlarda

yanlış anlaşılmalara karşı en büyük sigortanızdır.

Küresel ticaretin pürüzsüz işlemesi için, mali içeriğin çoğunlukla birden fazla dilin konuşulduğu piyasada tüm paydaşlar tarafından anlaşılması gerekir. Çok dilli mali içeriğin idare edilmesi karmaşık olabilir. Derinlemesine sektör bilgisi gerektiren ve yasal mevzuatla düzenlenmiş ayrıntılı, özel terminoloji içerir. Şirket raporları, mali tabloları gibi finansal içerikler üst düzey doğruluk ve tamlık gerektirir – çeviride olabilecek tek bir hata, şirketin performansını ve istikrarının ciddi şekilde yanlış yansıtılmasına neden olabilir. InteTrans’ın finansal çeviri hizmetleri,kritik şirket bilgilerinizi tüm hedef kitlelere anlaşılır kılmanızda size yardımcı olur.

InteTrans’ın finans çevirmenleri, şirket raporlarından birleşme ve satın alma belgelerine kadar finans sektöründe çok geniş yelpazede uzmanlığa sahiptir. Pek çok farklı mali içerik türlerinde bilgilerinizi eksiksiz ve doğru olarak sunmanıza yardımcı olmak için 100’den fazla dilde uzman dil hizmetleri sunuyoruz.

InteTrans’ın çevirmenleri ve masaüstü yayıncılık uzmanları, grafik ve tablolarda bulunan mali bilgilerinizi hedef metne hızlı ve etkili bir şekilde hatasız yansıtır.

Sistem Entegrasyonu

Benzersiz ve pürüzsüz süreçlerimiz birden fazla kanal ve ortamdan gelen içeriklerin küresel dağılımının yönetilmesinden kaynaklanan karmaşıklığı ortadan kaldırarak, tüm belgelerinizi tek bir platformda veya sizin kendi sistemlerinize bağlanarak çevirmemizi daha basit, hızlı ve ekonomik kılmaktadır.

Sözlü Çeviri

Günümüz dünyasında, bankacılık ve kredi kartı müşterileri çok farklı dilde konuşmaktadır. InteTrans’ın profesyonel sözlü çevirmenleri ile sizin aranızda dil köprüsü olarak işleyebilir. InteTrans, uluslararası ticaret kurallarının öngördüğü en yüksek gizlilik düzeyiyle hizmet sunmaktadır.

Bankalar, mali kuruluşlar, sigorta şirketleri ve varlık yöneticilerinin hepsi, sektörde uzun yıllar biriktirdiğimiz deneyimimiz ve ISO onaylı sistemlerimizle desteklenen güvenli, doğru ve 24/7 çeviri hizmetlerimize güvenmektedir.

Her dilde, her ülkede hizmet sunuyoruz, ancak kurumsal kültürümüz uyarınca her zaman kaliteyi birincil öncelik olarak görüyoruz.

Daha fazla bilgi için telefonda simultane çeviri hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.

Ne tür finansal içerik çevirisi yapıyoruz?

Çeviri hizmeti sunduğumuz içeriklerin örnekleri:

Varlık Yönetimi

 

Bankacılık ve Kurumsal

Sigorta

Tüm çevirmenlerimiz ve editörlerimiz en az şu özellikleri taşımalıdır:

  • Metnin hedef dili ana dili olan
  • Çevirmen olarak en az beş yıllık kanıtlanmış deneyim
  • Yabancı dilde ve uzmanlık alanında ilgili çeviri diploma ve sertifikaları
  • Çeşitli deneme çevirileri yapmaya açık olma ve değerlendirmeler sonucunda ilgili alanda çeviri konusunda beceri ve bilgisini kanıtlamış olmak
  • Çevirmenler ve editörlerimizi tüm projelerde düzenli olarak denetliyoruz ve sadece beş gerçek işi başarıyla tamamlamalarının ardından InteTrans ekibinin bir parçası olarak kabul ediyoruz

Neden InteTrans?

  • Tecrübe – InteTrans Limited Şirketi, sektörde 13 yılı aşkın tecrübeye sahiptir
  • Doğruluk ve Tamlık – InteTrans sadece konunun uzmanı çevirmenler ile çalışır. Bu sayede, hukuki metin tercümesi ve gerçek zamanlı sözlü çevirilerinin doğruluğu ve tamlığından emin olabilirsiniz.
  • 24/7/365 Hizmet – Yılın dilediğiniz günü bizden randevu alabilirsiniz. Çeviri Talep formumuzu doldurarak veya telefon numaramızı arayarak temsilcimizle irtibata geçebilirsiniz.
  • Hızlı, ÜCRETSİZ Fiyat Teklifi – Sekreterlerimiz ve proje yöneticilerimiz, tüm tercüme ve sözlü çeviri talepleriniz için ücretsiz fiyat teklifimiz ile size en kısa zamanda geri dönüş yapacaktır.