İşletme & Pazarlama

InteTrans tüm dünyadan markaların ürün tanıtım içeriklerini farklı dillerin konuşulduğu pazarlara ulaşmasını sağlıyor.

Siz de içeriğinizi yayına hazır hale getirmemizi ister misiniz?

Pek çok yerel pazarda küresel bir markayı tam anlamıyla temsil edebilecek tanıtım ve pazarlama içeriğinin hazırlanması çetrefilli olabilir. Üretilen içerik, müşterilerinizin dilini konuşuyor olmalıdır ve çeviri kokmamalıdır. Her yeni pazarın kendine özgü dilsel ve kültürel zorluklar içermesi bakımından, çevirinin anadiline doğru çalışan bir çevirmen tarafından gerçekleştirilmesi, editör kontrolü ve sonrasında pazarlamacı gözüyle revize edilmesi önem taşımaktadır.

Internet ve sosyal medya kullanım ve içerik paylaşımının katlanarak arttığı günümüzde, dijital ticaret ve pazarlama içeriklerine artık her yerden, her zaman, haddinden fazla cihaz ve platformdan 100’ü aşkın dilde ulaşılabilmektedir.

Çevirisini ürettiğimiz içerikler, okuyucuya hedef dilde yazılmış izlenimi vermektedir. Bunu sağlamada ise, çeviri ve yerelleştirme çalışmasının bir arada yürütülmesi, genel küresel pazarlama sürecinin içinde önemli bir yer kaplamaktadır. Yüksek kaliteli ve hızlı dil çözümleriyle InteTrans, markalarınızı tüm dünya genelinde dilediğiniz pazara ulaştırarak küresel kılmanıza yardımcı oluyor. Tüm işletme ve pazarlama içeriklerini 20 dakika içinde projeye uygun çevirmene tayin ediyoruz ve 24/7 proje yönetimi desteği sağlıyoruz.

 

 

FİYATLANDIRMA

 

Sunduğumuz hizmetin kalitesine paha biçilemez. Fiyat almak için artık abartılı derecede uzun süreler beklemek zorunda değilsiniz. Teklifimize hemen bakın ve işletmenizi bizimle büyütmeye adım atın. Karar alırken zaman kazanmanızı kolaylaştırıyoruz.

YAZILI

SÖZLÜ

Simultane

Ardıl

DEŞİFRE