İnşaat ve Yapı Çevirileri için Uzman Çevirmenler

Tarafından gönderildi: Editör Yorumlar: 0

İnşaat ve Yapı Çevirileri için Uzman Çevirmenler

İnşaat ve yapı sektöründe tercümesine en çok ihtiyaç duyulan belgeler, durum tespit raporları, şartnameler, ihale evrakları, değerleme raporları, gayrimenkul yatırım raporları, uluslararası gayri menkul portföy değerlemesi, mimari planlama, kamu-özel ortaklığı projeleri, hidroelektrik santral projeleri ve altyapı proje raporlarıdır. Elbette, hava alanları ve otel kompleksleri gibi büyük ölçekli projelerle ilgili planlama çalışmaları ve belgelerini de sıklıkla tercüme ediyoruz.

InteTrans Tercüme’de inşaat, yapı mühendisliği ve mimari tercüme uzmanları, en karmaşık ve zorlu metinlerin bile her ayrıntısını ilgili hedef dile doğru ve eksiksiz tercüme eder. Ofisimizde çalışan BT ve grafik tasarım ekibimiz teknik çizimleri ve sektöre özel tasarım formatlarını düzenler. Masaüstü yayıncılık sürecimiz, hava alanları, enerji santralleri, üretim tesisleri ve otel kompleksleri ile ilgili belgeleri işleyecek şekilde tasarlanmıştır.

Yüksek teknolojili tesis mühendisliği, durum tespit raporları, şartnameler, ihale evrakları, ticari sözleşmeler, gayrimenkul değerleme raporları ve uluslarararası portföy değerleme raporları gibi içeriklerin tercümesi konusunda 15 yıllık tecrübesiyle InteTrans Çeviri Hizmetleri Ltd.’nin hizmetlerinden siz de yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir