Hakkımızda

InteTrans Çeviri ve Dil Hizmetleri Limited Şirketi, 15 yıldır çeviri sektörüne gönül ve emek vermiş Boğaziçi ve Hacettepe Üniversitesi Mütercim-Tercümanlık mezunu çevirmenler tarafından Ankara’da kurulmuştur. Profesyonel tercümanlardan oluşan ekibimizle başta Ankara ve İstanbul olmak üzere, dünyanın çeşitli şehirlerinden kurumsal müşterilerimize ihtiyaca özel çeviri ve dil hizmetlerini başarıyla sunmaktayız. Butik bir yaklaşımla faaliyetlerini sürdüren InteTrans, özellikle hukuk, iş sözleşmeleri, kurumsal iletişim ve tanıtım metinleri, teknik dökümanlar, pazarlama, ekonomi ve tıp alanlarında uzmanlaşmıştır. Yazılı çevirinin yanı sıra, simultane ve ardıl başta olmak üzere sözlü çeviri türlerinde de uzmanlaşan ekibimiz kongre, konferans ve toplantılarda 2000 günü aşkın iş deneyimine sahiptir.

En yaygın çeviri sağladığımız diller İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Rusça, Ukraynaca ve Arapça olagelmiştir.

Misyonumuz uygun fiyatlarda yüksek kaliteli yazılı & sözlü çeviri ve yerelleştirme hizmetleri sunmaktır. İnşaat, enerji, ticaret, hukuk, pazarlama, mühendislik, tıp, bilişim teknolojileri, AB mevzuatı, eğitim ve daha pek çok alanda binlerce çeviri projesini başarıyla tamamladık. Standart olarak 2 aşamalı gözden geçirme içeren kalite güvence sürecimizle müşterilerimizin beklentilerini her zaman aştık.

Yıllar süren zorlu, ancak başarılı işlerimize dayanarak diyebiliriz ki, pek çok tanınmış şirket, kuruluş ve web portalı için yürüttüğümüz projeleri içeren güçlü portföyümüzle gurur duyuyoruz.


Bizimle iletişime geçin

Adres: Dumlupınar Bulvarı No:3 C-1/160 Next Level Çankaya Ankara

Telefon: (0312) 911 2143

WhatsApp: 0532 513 2143

E-posta: info@intetrans.com